قوانین و مقررات

استفاده از خدمات سایت

 

وب سایت دکتر مریم افقهی به وجود آمده است تا علاوه بر سهولت ارتباط با بیماران، اطلاعات عمومی آنها را در زمینه جراحی زنان،  مراقبتهای بارداری ، نازایی و زیبایی افزایش دهد   و بر این اساس امیدوار هستیم تا شما مراجعین گرامی، از خدمات  و مطالب ارایه شده،  بهترین استفاده و بهره را ببرید.

عضویت در وب‏‌سایت، هنگام استفاده از پروفایل شخصی و استفاده از تلفن همراه و سایر خدمات ارائه شده به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات می باشد و هرگونه بی احترامی به پزشکان برابر قانون ٬  علاوه بر پیگرد قانونی ، موجب توقف ارایه خدمات به فرد خاطی خواهد شد.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های وب سایت ، منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است که مراجعه  کننده نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های وب سایت ، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین مشاوره

سرویس مشاوره سایت دکتر مریم افقهی یک بستر امن برای ایجاد ارتباط بین بیماران مطب و پزشک جهت مطرح کردن سوالات پزشکی بیماران با حفظ حرایم شخصی آنها می باشد. در این سرویس با توجه به ساختار انتخاب شده می توانید از مشاوره تخصصی با خانم دکتر مریم افقهی  و تیم پزشک همکار  در مسایل مربوط به زنان، زایمان، نازایی و زیبایی، استفاده نمایید.

 • در مشاوره ها می توانید، توسط متن، ارسال تصاویر، مدارک پزشکی و صوت با پزشک ارتباط برقرار نمایید.
 • بستر مشاوره صرفا جهت راهنمایی شما می باشد و به هیچ عنوان جهت مشاوره های اورژانسی، تشخیص بالینی، تجویز دارو و ویزیت نیست.

قوانین نوبت دهی

با عنایت به اینکه در حال حاضر، اخذ نوبت در سایت،  بدون اخذ پیش پرداخت میباشد؛ لطفا  حداقل ۴۸ ساعت قبل از زمان مشخص شده و از طریق شماره های ثابت  و یا همراه مندرج در وب سایت و ارتباط با منشی مطب، رزرو خود را قطعی و کد نوبت خود را در زمان مراجعه حضوری، به خاطر داشته باشید.

لازم به ذکر است اعلام شماره موبایل صحیح جهت ارتباط با شما در صورت هرگونه تغییر احتمالی، ضروری میباشد.

تعریف عضو

عضو وبسایت،  به شخصی گفته می‌شود که اطلاعات خود را  در فرم ثبت نام درج کرده و دارای کد عضویت بوده، اجازه  استفاده  از خدمات وب سایت به وی داده شده است.

اعضاء سایت  به دو دسته اعضاء ویژه ( بیماران مطب که دارای پرونده الکترونیکی هستند) و اعضاء عادی، تقسیم میگردند.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سایت دکتر مریم افقهی استفاده می‏‌کنید و یا به سایت دکتر مریم افقهی ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که دکتر سایت دکتر مریم افقهی به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که شماره ……………………………  تنها شماره‌ای است که دکتر سایت دکتر مریم افقهی از طریق آن برای مراجعه  کنندهان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان سایت دکتر مریم افقهی، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام دکتر سایت دکتر مریم افقهی است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  info@drafghahi.com  اطلاع دهید.

نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب

سایت دکتر مریم افقهی ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل و نظارت سایت دکتر مریم افقهی نیستند و دکتر مریم افقهی هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل (و نه محدود به) لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت دکتر مریم افقهی این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت دکتر مریم افقهی لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از سایت دکتر مریم افقهی اداره می‌کنند، بنابراین سایت دکتر مریم افقهی نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد.

مراجعه  کنندهانی که قصد ارسال نظر در سایت را دارند، حتما قوانین زیر را مد نظر داشته باشند:

 • اگر قوانین ، اخلاق و شءونات در نظرات مراجعه  کنندهی رعایت نشود، نظر وی تایید نخواهد شد و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
 • نقد مراجعه  کنندهان باید همراه با رعایت حریم شخصی و حفظ جایگاه و حرمت پزشکان خدوم کشور باشد.
 • نقد مراجعه کنندهان باید شامل نقاط قوت و ضعف در تجربه شخصی فرد باشد.
 • حداقل ۸۰۰ کاراکتر مطلوب در نقد مراجعه کنندهان باید وجود داشته باشد.
 • جهت احترام به وقت بازدیدکنندگان سایت و نقدها، لازم است نویسندگان نقد مطالب غیر ضروری را در نقدشان حذف کرده و تا حد ممکن تنها مطالب ضروری و مفید را در نقدشان لحاظ کنند.
 • با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید.
 • تنها نظراتی که با حروف و زبان فارسی نوشته شده باشند، امکان نمایش در سایت را دارند، لذا از نوشتن با حروف انگلیسی یا به زبان انگلیسی خودداری نمایید.
 • تمام مراجعه کنندگان به سایت حق دارند نظرات خود را به شرط رعایت قوانین، در سایت منتشر کنند، لذا حتی اگر نظری را به دور از واقعیت، جانبدارانه یا اشتباه یافتید، نباید نظر دهنده را مخاطب قرار دهید یا از وی انتقاد نمایید. هر مراجعه  کننده تنها می‌تواند نظر خود را عنوان کند و قضاوت را به خوانندگان نظرات واگذار نماید.
 • ثبت اطلاعات ارتباطی شخصی، از جمله شماره تلفن یا آدرس ایمیل در قسمت نظرات ممنوع است، لذا از ثبت اینگونه اطلاعات ارتباطی در نظرات خود خودداری نمایید.
 • لازم است مراجعه کنندهان مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

محتوا

سایت دکتر مریم افقهی  

 • نهایت تلاش و دقت را در راستای ارائه تمامی سرویس‌‏های خود می‏‌کند و به منظور تولید محتوا از منابع و مراجع اصیل استفاده می‏‌کند.
 • برای ارائه آدرس مطب پزشکان و مراکز درمانی و داروخانه از اطلاعات ارائه شده توسط آنها و یا وب‌سایت‌های ایشان استفاده کرده و تلاش نموده است تا اطلاعات ارائه شده حداکثر صحت و اعتبار را داشته باشد.
 • ممکن است دارای سرویس‌‏هایی با قابلیت مشارکت عمومی موسوم به سرویس‌‏های جمعی، همچون اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات، تالار گفتگو، نقد، گروه‌‏های خبری، شبکه دوستان و سرویس‏‌های دیگری باشد که برای تسهیل ارتباط شما با دیگران (چه در مقیاس عمومی مثل تالار گفتگو و چه در مقیاس خصوصی مثل شبکه خصوصی دوستان) ارائه می‏‌شوند. شما توافق می‏‌کنید که از این سرویس‏‌های جمعی، فقط برای ثبت، ارسال و دریافت پیام‏‌هایی استفاده کنید که مناسب و مرتبط با آن سرویس خاص باشد.

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، سایت دکتر مریم افقهی هیچ گونه مسئولیتی ندارد.