آیا با مشکلات شلی واژن آشنا هستید ؟ علت شلی واژن چیست ؟ راه های درمان شلی واژن چیست ؟ برای اینکه پاسخ این سوالات بدانید در ادامه همراه ما باشید .

یکی از عواملی که با افزایش سن در افراد بروز می کند این مساله است که حجم عضله های واژن کاهش می یابد.این رضایت جنسی زوجین را کاهش می دهد و مشکلاتی را در رسیدن زوجین به ارگاسم را به وجود می آورد.اغلب بانوان ترجیح بر این دارند که این عمل را پس از زایمان انجام دهند.عضله های واژن پس از چند زایمان یا زایمان نوزادی با جثه بزرگ شل و وارفته می شوند.همچنین بافت های اطراف نیز پاره خواهند شد.

این عضله ها پس از زایمان حتی با ورزش هم به حالت قبلی خود باز نمی گردند.این عمل به بانوان دچار این مشکل می توانند کمک می کند که بتوانند این مشکل را در خود برطرف کنند و به حس رضایت جنس و همچنین اعتماد به نفس دست یابند، با استفاده از لیزر مونالیزا می توان عمل لابیاپلاستی را نیز انجام داد .

علت های شل شدن عضله واژن

  • زایمان های سخت
  • زایمان های چند قلویی
  • استفاده کردن از فورسپس
  • آسیب هایی که در حین زایمان طبیعی به وجود می آیند
  • زایمان هایی که طولانی می شوند.
  • و یا سایر روش ها که برای راحت تر شدن زایمان مورد استفاده قرار می گیرند.

لیزر واژن چگونه عمل می کند ؟

استفاده از لیزر جهت جوانسازی واژن یک روش درمانی کاملا ایمن و موثر است ، با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ می توان تحریک تولید کلاژن را انجام داد ، بافت واژن را بازسازی نمود ، مهم ترین مزیتی که این روش دارد موثر و موفق عمل کردن در جوانسازی واژن است در کمترین زمان ممکن است که بدون خونریزی است .

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *